KVKK Aydınlatma Metni:


1. Veri Sorumlusu:

Şirket Adı: Marsel Basım Baskı ve Reklam Hizmetleri

Adres: Maltepe Mah. 2. Matbaacılar Sitesi 1. Kat C Blok ZC8 Topkapı – Zeytinburnu – İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 212 501 82 49

E-posta Adresi: info@marselbasim.com

Web Sitesi: marselbasim.com


2. Kişisel Verilerin İşlenme Amacı: Web sitemizde yalnızca ürünlerimizi tanıtan bölümler bulunmaktadır. Bu nedenle, kişisel verilerinizi toplamıyor veya işlemiyoruz. Herhangi bir form doldurma veya kişisel veri talebi bulunmamaktadır.


3. Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi: Web sitemiz üzerinden kişisel veri toplamadığımız için, herhangi bir yöntem kullanılmamaktadır.


4. İşlenen Kişisel Verilerin Kategorileri: Web sitemizde kişisel veri işlenmediğinden, herhangi bir kişisel veri kategorisi bulunmamaktadır.


5. Kişisel Verilerin Aktarılması: Kişisel veri aktarımı gerçekleştirmediğimiz için, bu konuda herhangi bir açıklama yapılmamaktadır.


6. Kişisel Veri Sahibinin Hakları: Web sitemizde kişisel verilerin işlenmediği göz önünde bulundurularak, kişisel veri sahiplerinin KVKK’nın 11. maddesi uyarınca sahip olduğu haklar (veriye erişim, düzeltme, silme, vb.) bu bağlamda değerlendirilmemektedir.


7. Kişisel Verilerin Saklama Süresi: Kişisel veri toplamadığımız için, kişisel verilerin saklama süresi de söz konusu değildir.