Hakkımızda

Marsel Basım 20 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübe ile hizmetlerine her geçen gün artan heyecan ve güven ile devam etmektedir.
Bu süre zarfında Matbaa, Reklam ve Tanıtım sektöründe sürekli kendini yenilemiş ve değişen ihtiyaçlara göre cevap verebilcek şekilde kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Neler Yaparız

Katalog, Dergi, Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Cepli Dosya, Broşür, Zarf, Torba Zarf, Spiralli Defter, Otokopili Matbu Evraklar, Karton Çanta, Karton Etiket, Küp Bloknot, Bloknot, Dönkart, Wobbler, Sıvama Kutu, Karton Ambalaj, Defter, Takvim, Ajanda, Klasör, Özel Ebat Poster, Afiş, Amerikan Servis, Tabaka ve Rulo Sticker, Opak Sticker, Şeffaf Sticker, Kraft Sticker, Metalize Sticker, Güvenlik Etiketi, Damla Etiket, Hologram Sticker, Lazer Kazıma Etiketler, Foreks Ürünler, Uv Baskı, Pleksi Ürünler, PVC Üzeri Serigrafi Baskı, Kazı Kazan Kart, PVC Kutu, PVC Cetvel, Leksan Etiket, Membran Etiket, Aluminyum Metal Etiket, Yaka İsimliği, Boyun Askı İpleri, Promosyon ve Reklam Ürünleri

Misyonumuz

Geçmişimizden güç alarak yeni projelerinizde siz değerli müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde doğru hizmeti verip en önemlisi sizinle bu yolda devam edebilmektir.

Vizyonumuz

Sektörde hizmet verdiğimiz günden bu yana hedefimizi yeniliklere açık tutup işimizi kaliteli bir şekilde yapmak en temel ilkemiz olmuştur. Bundan sonraki süreçte de kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen bir firma olmaya devam edeceğiz.

Matbaa

Katalog, Dergi, Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Cepli Dosya, Broşür, Zarf, Torba Zarf, Spiralli Defter, Otokopili Matbu Evraklar, Karton Çanta, Karton Etiket, Küp Bloknot, Bloknot, Dönkart, Wobbler, Sıvama Kutu, Karton Ambalaj, Defter, Takvim, Klasör, Özel Ebat Poster, Afiş, Amerikan Servis

Dijital

Opak Sticker, Şeffaf Sticker, Kuşe Sticker, Kraft Sticker, Folyo Baskı

Serigrafi & UV Baskı

PVC Üzeri Serigrafi Baskı, Kazı Kazan Kart, İçten Yapıştırmalı Sticker, Çift Taraflı Sticker (Sandwich Baskı) PVC Kutu, PVC Cetvel, Statik Sticker, Metalize Sticker, Güvenlik Etiketi, Leksan Etiket, Membran Etiket, Aluminyum Metal Etiket, Pleksi Ürünler.

Promosyon

Ajanda, Defter, Organizer, Kalem, Çakmak, Anahtarlık, Usb Bellek, Powerbank, Termos ve Mataralar, Masa Üstü Ürünler, Mouse Pad, Yaka İsimliği, Boyun Askı İpleri.